Kontakt

Malin Harström

Civ ing. maskinteknik med inriktning industriell ekonomi.
E-post: malin@harstrom.se
Telefon: +46 (0)70 624 1408

Lisbeth Wessberg Ledner


E-post: lisbeth.w.ledner@gmail.com
Telefon: +46 (0) 706 347500

Birgitta Ringsjö

Civ ing Maskin inriktning Produktion & Organisation, samt Affärsekonomi & Affärsutveckling
E-post: birgitta.ringsjo@zedero.se
Telefon: +46 (0)708 323 626

Ingvar Alm

Management Consulting, Supply Chain Management
E-post: pialm@outlook.com
Telefon: +46 (0)72 968 35 89

Olle Arfors

Civ Ing Industriell Ekonomi
E-post: olle.arfors@arfors.se
Telefon: +46 (0)705 661 210
Hemsida: www.arfors.se

Jerker Berglund

Civ Ing Elektroteknik
E-post: jerker.berglund@sustainable-approach.se
Telefon: +46 (0)733 277 648
Hemsida: www.sustainable-approach.se

Johan Berneskog

Civ Ing Datateknik
E-post: johan@dontstopbelievin.se
Telefon: +46 (0)708 799 728

Anders Borgström

Civ Ing Industriell ekonomi
E-post: anders.borgstrom@antvision.com
Telefon: +46 (0)70 2074181
Hemsida: www.antvision.com

Henrik Ehrengren

Civ Ing Maskinteknik
E-post: henrik@ehrengren.se
Telefon: +46 (0)708 13 58 94

Anders Darlöf

Civ. Ing. Maskinteknik, Industriell Ekonomi
E-post: anders.darlof@adarcon.se
Telefon: +46 (0)708 653415

Joakim Harping

Marknadsekonom
E-post: joakim@farbrorjoakim.se
Telefon: +46 (0)705 824 463
Hemsida: www.farbrorjoakim.se

Fredrik Holmstedt

Civ Ekonom med inriktning Redovisning och Finansiering
E-post: fredrik@holmstedt.com
Telefon: +46 (0)70 492 20 20

Mikael Klemets

Civ Ing Industriell Ekonomi
E-post: mikael@klemetsconsulting.se
Telefon: +46 (0)733 828 575
Hemsida: www.klemetsconsulting.se

Phär Oscár

Civ Ing Industriell Ekonomi
E-post: phar.oscar@outlook.com
Telefon: +46 (0)708 73 39 66

Hans Ramne

Civ Ing Maskinteknik, inriktning transport och logistik
E-post: hramne@me.com
Telefon: +46 (0)708 189 919

Ulf Ryde

Ekonomi
E-post: ulf@ryde.se

Björn Sanner

Civ Ing Industriell Ekonomi
E-post: bjorn.sanner@live.se
Telefon: +46 (0)703 922 900

Gösta Seuranen

Civ Ing Elektroteknik & MBA Internationell Affärsutveckling
E-post: gosta.seuranen@emprowa.com
Telefon: +46 (0)76 848 998

Martin Uudelepp

Civ Ing Maskin
E-post: martin@novotum.se
Telefon: +46 (0)706 186 174

Martin Öhman

Civilingenjör, lic reglerteknik och ekonom
E-post: martin@ohmanconsulting.se
Telefon: +46 (0)733 277 482
Hemsida: www.ohmanconsulting.se
ARFORS MANAGEMENT AB, JÄRPSTIGEN 12, 167 67 BROMMA, SWEDEN. TEL: +46 70 566 12 10